Wordpress Temaları

[Wordpress Temaları][bleft]

Blogger

[Blogger Tema][twocolumns]

BLOGGER EKLENTİLERİ

[Blogger Eklentileri][bsummary]

WP EKLENTİLERİ

[wp eklentiler][grids]
BEDAVA TÜRKÇE SCRİPT. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kaliteli Ping siteleri 2500 backlink almakKaliteli Ping Siteleri 2500 Backlink
Ping Sitemap to Google ,Bing ,Yahoo Yandex & Baidu Search free sitemap ping Sitemap Pingle, Çoklu Ping siteleri, Site Pingle, Ping atma Free Backlink Checker SEO Tool bedava backlink ücretsiz backlink free backlink submit bedavaturkcescript.blogspot.com.tr

2500 backlink bedava 2500Backlinks generates 2500 backlinks for free. Generate backlinks for free with our free backlinks generator without paying.

How to Get 2500 Free Backlinks For Your Website with in Short Period. It is an automated way to get 2500 Free backlinks which is provided Bildiğiniz whois, info, stats, site değeri, alexa değeri, arama gibi sitelerden oluşan 2500 siteye siteniz için bir sayfa ... Yayınlanan web sitenin google arama motorunda en ön sıralara çıkması ve böylelikle ziyaretçi giriş sayılarını gereken bazı çok önemli işler bulunmaktadır.Bunlardan en önemlisi özgün makale yayınlamaktadır.Web Site içeriği arama motorlarında bulunan botlar tarafından sitenin ziyaret edilmesine bağlı olarak yapılıyor. İndex için botların sitenize daha çok ve sık uğramasını istiyorsanız özgün yazı veya makale yayınlamakla beraber bazı küçük seo ayarları yani arama optimizasyonları ve backlink almak zorunludur.Seo ayarları yapmak küçüçük eklentilerle veya hazır kodlarla yapabilmektedir. Backlink almak ise işin en zor ve ayrıntılı kısmıda oluşturmaktadırlar.Arama botlarının bir site içinde yaptığı kontorllerde öncelikle yeni bir yazı olup olmadığına bakar ve varsa bu yazının özgün olup olmadığı kontrolleri edilir.Ardından site içerisindeki başka sitelerine ait linkler araştırılmaktadır.Google’a göre değerli bir site olup olmadığı PageRank sistemine göre ölçülür. Sizlerin sitenizi değerli ise PageRank değeriniz 1 ile 10 arasında bazı rakama tekabül eder.Bu Rank değeri 3 olan ve üstüne çıktığı andan itibaren artık sizin siteniz de değerlidir siteler arasındaki yerini almaktadır.Google tarafından daha sık ziyaret edildiği için daha çok index alır ve böylelikle arama sonuçlarında zirveye doğru maymun gibi tırmanmaya başlarsınız
TAM 3000 Siteye sitenizi kayıt ettirebilirsiniz. Backlink alabilrsiniz.. Aşağıdaki formu doldurmanız dahilinde sitenizi 3000 farklı sitede linki çıkar buda sitenizin backlink kazanmasını sağlar. Peki Backlink nedir diye merak edenler vardır. Backlink özetle, Türkçe karşılığından da anlaşılacağı üzere geri link, yani başka bir yerden link almak anlamına gelmektedir. Biraz daha açmak gerekirse başka bir sitede linkimizin yer alması ve oradan bize katkı sağlanması, başka bir yerden backlink alınması anlamına gelmektedir. Basit tanımı bu olsa da backlinkin birçok detayı mevcuttur. Sizin için önemli olan sitenizi nekadar site bilirse, yani nekadar site sizi gösterirse Google okadar sizi çok severWebsite Submitter - submits your website to 2500+ places for FREE!

Website Submitter submits your website/blog to 2500+ different places. All these 2500+ websites are manly "who is", "about us", "website statistic", etc. type of services.This script creates pages about your website/blog on everyone of these websites, resulting in about 2500+ different pages with backlinks pointing back to your website. Yes some of them are no-follow and some of them are do-follow, but bottom line is that these are well established websites regularly crawled by Google and other SE, so your pages and backlinks on those websites will be found and your website/blog will get backlinks and will be visited and indexed more frequently by Googlebot and mainly other search engine bots like Yahoo, Bing, Baidu, etc.

Enter your website/blog url, optionally main keyword and number of pages to create, then hit "Submit".
Aşağıdaki gerekli alanları doldurduktan sonra Submit tuşuna basınız. 3000 backlink almak yaklaşık 25- 30 dk sürer. bu süre zarfı içinde sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde işlem yarıda kapanır. Bu hizmeti alıntıdır.
- Website/Blog Url (http://www.YourDomain.com)

- Keyword (optional)

- Limit the number of created pages (optional)


Hiç yorum yok: